خانه / چرم شترمرغ / بازار خرید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی
چرم ساق پای شترمرغ

بازار خرید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی

بازار خرید چرم با در اختیار داشتن انواع چرم طبیعی می تواند بهترین گزینه برای خرید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی باشد، چون این نوع لوکس و خاص بشمار رفته و بهترین قسمت از پوست شترمرغ است.

چرم ساق پای شترمرغ

شترمرغ پرنده ای است که علاوه بر این که از پوست آن استفاده می کنند، از گوشت این پرنده نیز استفاده های زیادی می کنند و برای بدن مفید می باشد.

از قیمت های مختلف بدن آن در تولید کردن چرم طبیعی استفاده می کنند. نه تنها از پوست بدن آن در تولید چرم استفاده می کنند بلکه از قسمت ساق پا نیز استفاده می کنند.

چرم ساق پای شترمرغ

چرم ساق پای شترمرغ

چرم هایی که از پوست بدن شترمرغ تهیه می کنند چرم های با سطح بزرگتری هستند. از آن ها در تولید کردن انواع لباس ها و کیف و کفش های مختلف استفاده می کنند.

اما چرم هایی که از قسمت ساق پای پرنده تولید می کنند وسعت کمتری دارد به این علت است که از این چرم های به دست آمده از پوست پای شترمرغ در ساخت کیف پول و دیگر بخش ها که نیاز به چرم با وسعت کمتری دارد تا استفاده می کنند تا مجبور نباشند که چرم ها را به بدوزند و سطح کار را زشت جلوه دهند.

مقاومتی که پوست ساق پای شترمرغ دارد همانند پوست بدن او بسیار مقاوم می باشد و به این علت از این نوع چرم نیز استفاده های بسیار زیادی می کنند.

چرم ساق پای شترمرغ

بازار خرید چرم شترمرغ

انواع مختلف مراکز و شرکت ها در سطح کشور در شهر های مختلف فعالیت می کنند که انواع مختلف چرم های اصل و طبیعی را به فروش می رسانند.

در هنگام خریداری کردن چرم به دست آمده از شترمرغ باید دقت کافی داشته باشید تا چرم های مصنوعی را به جای چرم های اصل و طبیعی خریداری نکنید. در این زمینه یا باید با افراد کاردان مشورت کنید یا این که راه کار های شناخت چرم ها را بدانید.

چرم های طبیعی نوعی مهر استاندارد دارند که این نوع نشان ها را نمی توان در چرم های مصنوعی بافت و هم چنین چرم های طبیعی نوعی بوی خاص دارند که در چرم های مصنوعی نیز وجود ندارد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

پوست چرم طبیعی شترمرغ

صادرات پوست چرم طبیعی شترمرغ به ترکیه

پوست چرم طبیعی شترمرغ یکی از کالای ویژه برای صادرات به کشور هایی همچون ترکیه، …