خانه / تولید چرم / تولید پوست چرم شترمرغ

تولید پوست چرم شترمرغ

پوست شترمرغ کمی متفاوت تر از پوست های دیگر حیوانات دباغی میشود. کارخانجات متعددی در کشور اقدام به تولید پوست چرم شترمرغ باکیفیت میکنند.

پوست چرم شترمرغ

از مشخصات فوق العاده پوست شترمرغ میتوان به زیبایی، لطافت و مقاومت بسیار بالای آن اشاره کرد. این حیوان به دلیل قد کشیده خود، دارای نقش های بسیار زیبایی بر روی پوست خود است.

در پوست شترمرغ چربی طبیعی وجود دارد که باعث انعطاف پذیری زیاد آن در برابر خشکی است.

مصرف چرم های مختلف حیوانات با توجه به قیمت آنها متفاوت است. چرم کروکدیل و شترمرغ از گرانترین چرم ها در بین چرم های دیگر حیوانات محسوب میشوند.

چرم گاو از پر مصرف ترین چرم های دنیا است. اما چرم شترمرغ علاوه بر لطافت و زیبایی دارای استحکام بسیار بالایی میباشد و مقاومت آن 6 برابر چرم گاو است.

پوست چرم شترمرغ

پوست چرم شترمرغ

بعد از کشتار شترمرغ پوست آن را به کارخانجات تولید کننده چرم در کشور میبرند. پس از دباغی این محصول طی چند روز تبدیل به چرم ارزشمندی میشود. این چرم به تولید کنندگان محصولات چرمی فروخته میشود.

از چرم شترمرغ در محصولاتی مانند ست کمربند، کیف و کفش زنانه، پالتو و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.

صادرات پوست شترمرغ

پوست چرم شترمرغ

افرادی اصرار به صادرات پوست خام شترمرغ دارند ولی نمی دانند که ممکن نیست و در گمرک به مشکل می خورند. بهترین راه برای جایگزین صادرات پوست خام حیوانات که امروز اکثر تاجران آن را انتخاب می نمایند. پوست چرم شترمرغ است.

چرم پوست یا پوست چرم در واقع چرم کراست است و نمی توان از آن در تولید محصولات چرمی استفاده نمود و چرم کراس شترمرغ نیاز به نگ خوردن دارد.

چرم شترمرغ از محبوبترین چرم ها در بین مردم است. مشتریان علاقه شدیدی نسبت به محصولات چرمی شترمرغ دارند. از این رو تجار و صادر کنندگان اهمیت زیادی به صادرات چرم شترمرغ میدهند. صادرات این چرم بسیار پر سود است.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ

قیمت خرید چرم شترمرغ – مرکز فروش پوست

قیمت خرید چرم شترمرغ در مرکز فروش پوست یا چرمهای طبیعی بصورت فوت یا پا …

پاسخی بگذارید