خانه / چرم پوست شترمرغ / دباغی پوست شترمرغ چرم

دباغی پوست شترمرغ چرم

دباغی پوست شترمرغ چرم توسط کارخانه چرم سازی تخصصی صورت میگیرد و این به خاطر بهبود کیفیت برای صادرات چرم شترمرغ هست، زیرا چرم صادراتی محسوب می شود.

دباغی پوست شترمرغ چرم

تحقیقات انجام شده بر روی پوست شترمرغ نشان داده است که این پوست از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و برای تولید یک چرم با طول عمر بالا بسیار مناسب است. در بسیاری از کشورها هدف پرورش شترمرغ را استفاده از چرم آن قرار میدانند.

بسیاری پوست شترمرغ را با پوست تمساح مقایسه میکنند و در بعضی موارد معتقدند که پوست شترمرغ در شاخصه هایی بهتر از پوست کروکودیل است. در ایران نیز به دلیل تقاضای مردم از محصولات شترمرغ دامداران بسیاری روی به پرورش این حیوان ارزشمند آورده اند و در همین راستا پوست های بسیار زیادی روانه کارخانجات تولید چرم میشود.

دباغی پوست شترمرغ

دامداران، شترمرغ های گوشتی را در وقت مورد نظر به کشتارگاه ها میفرستند. بعد از کشتار شترمرغ و جداسازی گوشت از پوست که بسیار مهم میباشد پوست جدا شده را به کارخانجات تولید چرم در کشور فرستاده تا به چرمی با کیفیت تبدیل شوند.

پوست شترمرغ دارای کیفیت های متفاوتی است. پوست های بدون زدگی، پارگی و با اندازه های بزرگ از بهترین آنها هستند. کارخانجات تولید چرم، باید مرحله دباغی را به صورت حرفه ای انجام دهند که هرچه این پوست ها با دقت بیشتری دباغی شوند خروجی چرم با کیفیت تر است. پس از عمل دباغی چرم های تولید شده را گرید بندی میکنند.

پوست شترمرغ چرم

بعد از دباغی پوست خام شترمرغ توسط کارخانه چرم سازی تبدیل به چرم پوست شترمرغ یا چرم کراست می گردد و بنا به درخواست مشتریان و سفارش دهند رنگ زده می گردد و یا بصورت کراس تحویل داد می شود، چرا که بیشتر صادرات چرم شترمرغ، مربوط به نوع چرم پوست خام شترمرغ است، همچنین اگر رنگ شود فینیش یا رنگی می گویند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ

قیمت خرید چرم شترمرغ – مرکز فروش پوست

قیمت خرید چرم شترمرغ در مرکز فروش پوست یا چرمهای طبیعی بصورت فوت یا پا …

پاسخی بگذارید