خانه / پوست چرم / صادرات پوست چرم طبیعی شترمرغ به ترکیه
پوست چرم طبیعی شترمرغ
صادرات پوست چرم طبیعی شترمرغ به ترکیه

صادرات پوست چرم طبیعی شترمرغ به ترکیه

پوست چرم طبیعی شترمرغ یکی از کالای ویژه برای صادرات به کشور هایی همچون ترکیه، انگلیس، ایتالیا و اروپا محسوب می شود، بنابراین در هنگام تولید به کیفیت این چرم مرغوب بسیار توجه می کنند.

صادرات پوست چرم شترمرغ زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که سود بسزایی برای تاجر داشته باشند، همچنین یکی از چرم های بسیار مرغوب و باکیفیت برای تولید محصولات به حساب می رود و ارزش آن بصورت جهانی مشخص می گردد.

پوست چرم طبیعی شترمرغ

گاهی استفاده از پوست شترمرغ برای تولید عمده انواع چرم طبیعی در کشور با هدف صادرات این محصول باکیفیت به کشور ترکیه انجام می شود.

پوست چرم طبیعی شترمرغ

آیا می دانید که پوست شترمرغ به چه دلیل پس از کشتار از لاشه ی آن جدا میشود و به فروش می رسد؟!

پوست شترمرغ پس از انجام عملیات دباغی، به نوعی چرم طبیعی و گران قیمت تبدیل می شود که بسیار زیبا و بادوام است و در تولید انواع محصولات چرمی به کار می رود.

پوست چرم طبیعی شترمرغ

خوشبختانه در ایران، این عمل به خوبی و به مقدار زیادی انجام می شود به حدی که بخشی از صادرات چرم شترمرغ طبیعی از کشور ما انجام شده است.

توجه به وضعیت پوست شترمرغ برای تولید چرم، از زمان جوجه بودن آن باید آغاز شود تا آنکه با کیفیت ترین چرم را در نهایت بتوان تولید کرد و به فروش رساند.

صادرات پوست چرم به ترکیه

پوست شترمرغ را به دقت زیر نظر متخصصین با هدف تبدیل شدن به چرم صادراتی، پرورش می دهند. به نحوی که پوست شترمرغ در طول حیات خود، باید صحیح و سالم و عاری از هر گونه زخمی باقی بماند.

پوست چرم طبیعی شترمرغ

زمانی که پوست سالم شترمرغ دباغی شود، چرم طبیعی و باکیفیت تولید می شود تا آماده ی صادرات به کشور ترکیه گردد.

استفاده از چرم شترمرغ در ترکیه برای ساخت کیف و کفش گران بها رواج دارد و غالبا محصولات تولید شده در این کشور به منظور صادرات به سایر کشور ها مورد استفاده قرار می گیرد.

از این رو این کشور خواستار صادرات چرم شترمرغ تولید شده در کشورمان می باشد، تا نیاز خود را بتواند تامین کند.

منبع: skinsleather.com

صادرات پوست و چرم شترمرغ

پوست و چرم شترمرغ هر کدام به تنهایی یک کالا محسوب می گردند،‌ البته نمی توان گفت که پوست خام شترمرغ یک کالای اساسی بشمار می رود، چون در واقع مواد اولیه کارخانه دباغی و تولید چرم است.

برخی از افراد برای صادرات چرم،‌ابتدا به طور اشتباه پوست خام شترمرغ را انتخاب می کنند، اما نمیدانند که مشکلات صادرات و واردات دارد و از همه مهم تر، اگر وضعیت نگهداری به درستی رعایت نگردد در کوتاه ترین زمان فاسد خواهد شد، در نتیجه از بین می رود.

بنابراین افراد با ورود به تجارت چرم شترمرغ، متوجه می شوند که پوست شترمرغ برای صادرات مناسب نیست و باید چرم شترمرغ طبیعی را انتخاب کنند، همچنین پس کمی کسب اطلاعات و تجربه، به این درک می رسند که چرم پوست شترمرغ هم انواع مختلفی دارد و هر کشور یک نوع و کیفیت خاص را انتخا می نماید.

تجارت چرم شترمرغ

امروزه بسیاری از تاجران فعال در حوزه پوست و چرم طبیعی، سعی می کنند تا انواع چرم طبیعی را در لیست صادراتی و بازاریابی خود قرار می دهند.

ظرفیت صادرات چرم شترمرغ و دیگر چرم های لوکس مورد تولید در ایران بسیار بالا است و شرکت های قوی و معتبر که در زمینه دباغی کار می کنند، توانسته اند کیفیت بین المللی را با وارد کردن دانش روز، بدست آورند.

یک از مواردی که در تجارت چرم شترمرغ و انواع چرم طبیعی مورد بررسی قرار می گیرد، مواد اولیه است که در دباغی پوست مورد استفاده می گیرد، چون برخی از کشور های جهان بدنبال، چرمهایی هستند که از مواد گیاهی یا طبیعی تولید گشته باشد یا بهتر بگوییم روند دباغی به گونه باشد که برای پوست و جسم انسان در هنگام استفاده از محصولات چرمی، ضرر نداشته باشد یا حساسیت ایجاد نکند.

 


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ

قیمت خرید چرم شترمرغ – مرکز فروش پوست

قیمت خرید چرم شترمرغ در مرکز فروش پوست یا چرمهای طبیعی بصورت فوت یا پا …