خانه / صادرات چرم / صادرات چرم دباغی شده شترمرغ خام
چرم دباغی شده شترمرغ

صادرات چرم دباغی شده شترمرغ خام

کسب درآمد دائمی در زمینه صادرات چرم زمانی اتفاق می افتد که مرغوب ترین نوع چرم دباغی شده شترمرغ به صورت خام یا فینیش راهی کشورهایی شود که سفارش خرید آن را در مرحله اول یا چندم به شرکت ایرانی داده اند.

چرم دباغی شده شترمرغ

توسعه روند خرید و فروش چرم خام تا جایی بوده است که امروزه شاهد صادرات عمده آن هستیم. بهترین چرم ها به صورت دباغی شده مورد استفاده قرار می گیرند، چرم دباغی شده شترمرغ را می توان جزو باکیفیت ترین انواع چرم های طبیعی تولید کشور دانست که در گروه محصولات صادراتی کشور ما قرار گرفته اند.

چرم دباغی شده شترمرغ

چرم دباغی شده شترمرغ

اوضاع کلی بازار چرم ایجاب می کند که تولید چرم شترمرغ بیشتر از قبل انجام شود، زیرا تمایل به استفاده از محصولات چرمی مرغوب و انعطاف پذیر در میان مردم تقریبا بیشتر از قبل شده است، چرم را باید پس از گذراندن مراحل  مختلف دباغی، وارد مرحله رنگ آمیزی نمایند.

چرم دباغی شده شترمرغ می تواند به عنوان چرم خام به صورت عمده در اختیار کارخانه های مختلف قرار بگیرد، کیفیت این چرم بسیار بالا است و جزو محصولات پرفروش شناخته می شود.

شناسایی خواص چرم شترمرغ و کیفیت آن در زمان دباغی مشخص می شود، چرم دباغی شده شترمرغ را می توانید به صورت عمده از طریق سایت های اینترنتی فعال در این زمینه خریداری کنید.

چرم دباغی شده شترمرغ

صادرات چرم طبیعی

چرم از محصولات صادراتی کشور ما است که مشتری زیادی در کشورهای دیگر دارد. مشتریان عمده چرم صادراتی ما، کارخانه های تولید کننده محصولات چرمی در کشورهای دیگر می باشند.

تاجران می توانند در زمینه خرید و صادرات چرم خام فعالیت و مشارکت داشته باشند، نیاز به وجود سرمایه الزامی است تا بتوان چرم خام را از کارخانه تولید کننده خرید وصادرات آن را انجام داد. شرکت های بازرگانی در زمینه صادرات و واردات انواع چرم های شترمرغ فعالیت می کنند.

این شرکت ها تصمیم به مشارکت های جدی و فعال در این زمینه گرفته اند تا این که بتوانند شاهد سودآوری های دائمی و مستمر باشند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

پوست چرم طبیعی شترمرغ

صادرات پوست چرم طبیعی شترمرغ به ترکیه

پوست چرم طبیعی شترمرغ یکی از کالای ویژه برای صادرات به کشور هایی همچون ترکیه، …