خانه / پوست شترمرغ / قیمت جهانی پوست شترمرغ
قیمت جهانی پوست شترمرغ
قیمت جهانی پوست شترمرغ

قیمت جهانی پوست شترمرغ

اغلب تولیدکنندگان و تاجران به دنبال این هستند که قیمت جهانی پوست شترمرغ و چرم طبیعی این پرنده به صورت هر فوت بدست آورند تا تصمیم گیری بهتری در خرید داشته باشند؟

قیمت جهانی پوست شترمرغ
قیمت جهانی پوست شترمرغ

چرم های زیادی در بازار های چرم عرضه می شوند که قیمت های مختلفی دارند. قیمت جهانی پوست شترمرغ طبیعی با توجه به همه آن ها بالا تر می باشد.

یکی از بهترین چرم هایی که در بازار های چرم در شهر های مختلف و هم چنین در بازار های جهانی عرضه می شوند چرم شترمرغ می باشد.

این پرنده با توجه به این که چرمی بسیار مقاوم دارد از همه چرم های موجود در بازار معروف تر و پر فروش تر می باشد.

فروشندگان این نوع چرم در بازار های خرید و فروش می توانند در آمد و سود های بسیار بالایی را از این طریق کسب کنند و به این علت تلاش های زیادی در این زمینه می شود.

قیمت جهانی پوست شترمرغ
قیمت جهانی پوست شترمرغ
پوست پرنده شترمرغ چه ضخامتهایی دارد؟ آیا تاکنون اقدام به خرید این چرم ها کرده اید؟ آیل می دانید که در بازارا های جهانی کدام یک از جرم های تولید شده مقوام تر و شناخته از همه چرم های موجود می باشد؟

در واقع پوست شترمرغ طبیعی از تمامی چرم های موجود در بازار های خرید و فروش چرم مقاومت بالاتری دارد به صورتی که مقاومت این نوع چرم از پوست حیواناتی مانند گاو و تمساح و مار و… بالا تر بوده و برتر است.

صادرات پوست شترمرغ

در بخش های بالا به مقاومت چرم شترمرغ اشاره شده است که علاوه بر مقاومت موارد دیگری نیز شناخته شدن این نوع چرم تاثیر گذار هستند.

صادرات پوست شترمرغ
صادرات پوست شترمرغ

یکی از این موارد گفته شده این است که انعطاف موجود در این چرم بسیار مورد توجه خریداران چرم واقع شده است.

به طوری که این نوع انعطاف پذیری و نرمیت در هیچ یکی از چرم های موجود در بازار ها دیده نشده است.

علاوه بر آن نیز زیبایی منحصر این چرم توجه همه خریدارن را در بازار های چرم فروشی به خود جلب کرده است.

دلیل زیبایی این نوع چرم این است که جای پرها روی پوست آن باقی مانده است. در روی پوست بخشی به نام کراون یا به نام کروپن موجود می باشد که فولیکول ها آن را پوشانده است.

صادرات پوست شترمرغ
صادرات پوست شترمرغ

ناحیه گردن تا بال ها و پهلوگاه گردن تا بال ها و پهلوگاه حیوان را نیز به نام شناخته می شود. به این ترتیب شما نیز می توانید خرید های خود را در رابطه با محصولات چرمی از نوع چرم شترمرغ خریداری و استفاده کنید.

دستگاه دباغی پوست شترمرغ

با بروز شدن تجهیزات و دستگاه های دباغی پوست خام، تغییراتی در روند تولید چرم شترمرغ ایجاد گشته است، البته بیشتر تحولاتی که صورت می گیرد در کیفیت مشاهده می خواهد شد.

دستگاه دباغی پوست شترمرغ شامل چندین نوع است همچون لش گیر، بالابان، سمباده، آب گیر، کوره خشک کن، پیسوله رنگ و مواردی از این قبیل.

دستگاه دباغی پوست شترمرغ
دستگاه دباغی پوست شترمرغ

مهم ترین دستگاه دباغی پوست شترمرغ ، بالابان است، که بیشترین کاربرد را در تولید چرم شترمرغ و جتی دیگر انواع چرم طبیعی دارد.

در واقع برای تولید کردن تمامی محصولات موجود در بازار ها زحمت های زیادی کشیده می شود. به این ترتیب برای تولید کردن چرم طبیعی شترمرغ، تلاش های زیادی در کارخانه ها می کنند.

چرم سازی یعنی تهیه چرم از پوست خام حیوانات و پرنده شترمرغ می باشد.

فرآیند دباغی که روی پوست شترمرغ انجام می شود به این معنی می باشد که پوست فساد پذیر را به ماده ای پایدار تبدیل می کنند و در موارد مختلف استفاده می کنند.

آیا با مراحل دباغی چرم شترمرغ  آشنا هستید؟ آیا می دانید که چرم هایی که در کارخانه های چرم سازی تولید می شوند چگونه تولید می شوند؟چه مراحلی را روی پوست خام شترمرغ انجام می دهند تا با کیفیت تر باشد؟
طریقه دباغی پوست شترمرغ
طریقه دباغی پوست شترمرغ

طریقه دباغی پوست شترمرغ

به عبارتی دیگر می توان گفت که دباغی عبارت است از نوعی اعمال شیمیایی روی پوست خام شترمرغ که در این صورت فساد پذیر است.

پس از دباغی کردن برای تولید کردن محصولات چرمی دیگر از این چرم تولید شده، آن ها را از نظر میزان نرمیت و خاصیت کشسانی و یا سفتی و… نیاز است که حتی دوباره با مواد شیمیایی مختلف آن ها را به حالت های مورد نظر در آورد.

طریقه دباغی پوست شترمرغ
طریقه دباغی پوست شترمرغ

به این ترتیب گفته می شود که عمل های بسیار زیادی را برای تولید کردن یک چرم طبیعی شترمرغ انجام می دهند تا در بازار های خرید و فروش چرم به فروش مردم خریداران برسند.

قیمت جهانی چرم شترمرغ

در زمان های گذشته پرنده شترمرغ را تنها به علت پر های زیبایی که داشت رشد و تولید می کردند که البته این رشد و پرورش دادن های پرنده در سطح بالا نبود و مانند امروز نبود.

قیمت جهانی چرم شترمرغ
قیمت جهانی چرم شترمرغ

اما رفته رفته با توجه به این که به پوست و گوشت زیبای این پرنده پی برند رشد و پرورش این محصول در سرتاسر دنیا افزایش یافت.

قیمت هایی که برای این محصولات در نظر گرفته می شود از تمامی پوست های موجود در بازار ها بالا تر می باشد.

هم چنین  طبیعی است که این قیمت ها را با توجه به قیمت های روز اعلام می کنند که در سطح بین المللی نیز قیمت هایی را برای این محصولات و چرم های تولید شده تعیین می کنند و سپس به خریداران و فروشندگان این نوع چرم ها اعلام می کنند.

قیمت پوست شترمرغ به روز
قیمت پوست شترمرغ به روز

در هنگام خریداری کردن این چرم ها باید دقت کافی داشته باشید تا آن ها را از مراکزی که نامعتبر در این زمینه هستند خریداری نکنید چرا که ممکن است قیمت ها را بالا تر از بقیه در نظر بگیرند.

قیمت پوست شترمرغ به روز

چرم هایی که در کشور ایران تولید می گردند از تمامی چرم های موجود در بازار های جهانی با کیفیت تر می باشند.

چرا که در کارخانه های تولید محصولات تلاش های زیادی برای تولید آن ها می کنند و سعی می کنند که روز به روز به کیفیت افزایش افزوده شود و در بازار های فروش های بالاتری داشته باشند.

قیمت پوست شترمرغ به روز
قیمت پوست شترمرغ به روز

به این ترتیب در کارخانه های تولید چرم شترمرغ از دستگاه ها و ماشین آلات کاملا به روز و پیشرفته تر از قبل استفاده می کنند.

به روز بودن قیمت پوست شترمرغ در کشتارگاه و کارگاه دباغی پوست خام نشان می دهد، که عرضه و تقاضا به شکل قابل توجه ای مدنظر قرار دارد.

همه میدانیم که پوست خام شترمرغ توسط مراکز پرورش دهنده این پرنده و کشتارگاه به تولید می رسد، بنابراین در بعضی از هفته ها در سال به حجم ورودی کارخانه دباغی افزایش یا کاهش می یابد و تاثیر مستقیم بر روی قیمت پوست شترمرغ به روز می گذارد.

چرم های تولید شده در کشور را از کدام مراکز معتبر در این زمنیه می توان خریداری کرد؟ آیا این مراکز قیمت های ارزان تری دارند؟  چرم های تولید شده در کارخانه های کشور آیا به کشور های دیگر نیز صادر می گردند؟

فروش چرم شترمرغ در تهران

دلیل راه اندازی مرکز فروش چرم شترمرغ در تهران ، تقاضا بیش از اندازه در پایتخت ایران بوده و هر روز سعی می شود لیست سفارشات مشتریان و مرکز بررسی شود تا مشکلی در تامین ایجاد نگردد.

فروش چرم شترمرغ در تهران
فروش چرم شترمرغ در تهران

این چرم ها پس از تولید شدن در کارخانه های چرم سازی در کشور بخشی از آن ها را در بازار های داخلی به فروش می رسانند و به تمامی شهر های موجود در کشور عرضه می کنند.

مراکزی داخل کشور در این زمینه فعالیت می کنند که بسیار معتبر هستند و سایت آن ها را معرفی می کند تا خرید های خود را از این مراکز انجام دهید و بتوانید محصولات بسیار با کیفیتی را با قیمت های ارزان تر خریداری کنید.

بخشی از این چرم های تولید شده را به کشور های دیگر جهان صادر می کنند چرا که در بازار های جهانی تقاضا برای خرید این چرم های تولید شده در کشور ایران بسیار بالا می باشد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

پوست چرم خام شترمرغ

فروشنده پوست چرم خام شترمرغ درجه یک

آیا می دانید که فروشنده پوست چرم خام شترمرغ درجه یک در کشور در شهر …