خانه / پوست شترمرغ / قیمت خرید چرم شترمرغ – مرکز فروش پوست
صادرات پوست شترمرغ
قیمت خرید چرم شترمرغ در مراکز فروش

قیمت خرید چرم شترمرغ – مرکز فروش پوست

قیمت خرید چرم شترمرغ در مرکز فروش پوست یا چرمهای طبیعی بصورت فوت یا پا و متر مربع مشخص گردیده است که با سفارش گرید ها از لیست قیمتها می توان اطلاع پیدا نمود.

پوست و چرم طبیعی همیشه از مواد اولیه صنعت تولید محصولات چرمی بشمار خواهد رفت، بنابراین برای هر کشور تا حدودی دارای اهمیت است و تقریبا می توان گفت که از کالا های اساسی می باشد، زیرا در صورت نبود چرم طبیعی به میزان کافی، تقریبا صنعت پوشاک را همچون کفش و کیف دچار مشکل خواهد نمود.

برای تمام افراد این نکته مدنظر قرار خواهد داشت که اگر قصد خرید یک محصولی چرمی را داشتند، تلاش نمایند محصولاتی را انتخاب نمایند که ۱۰۰ درصد آن از چرم طبیعی تولید شده باشد و تا حد امکان در صورت توان چرم های مصنوعی را مورد مصرف قرار ندهند.

قیمت خرید چرم شترمرغ

ارزش چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی بالا است و اکثر تولیدکنندگان سعی می کنند به گونه ای یک محصول را تولید کنند که از چرم طبیعی با قیمت مناسب و مواد اولیه دیگر آن نیز به همین شکل قرار داشته باشد تا محصولات نهایی چرم طبیعی به مناسب ترین قیمت، در اختیار افراد مختلف قرار بگیرد.

انواع چرم طبیعی

در بین محصولاتی که از چرم طبیعی مورد دوخت واقع می شود، از انواع چرم طبیعی همچون:

 • شترمرغ
 • بزی
 • گاوی
 • شتری
 • کروکودیل و تمساح
 • گوسفندی
 • و …

هستند، هر یک از این چرمها کیفیتی خاص دارند و معمولا هر کدام در ساخت و دوخت محصولات بخصوصی قرار می گیرند.

انواع چرم شترمرغ
قیمت خرید چرم شترمرغ در مراکز فروش

زمانی که انواع چرم طبیعی برای دوخت کیف می خواهد استفاده شود باید ضخامت استاندارد داشته باشد تا به سادگی بتوان یک کیف باکیفیت تولید نمود همچنین برای کفش نیز همین گونه است و به استاندارد های بیشتری احتیاج دارد، زیرا حساسیت بالاتری دارد.

چرم پوست شترمرغ

در بین انواع چرمهای طبیعی چندین نوع چرم ارزش نسبتا زیادی دارد، که شامل چرم شترمرغ و کروکودیل می شود، چرم پوست شترمرغ یکی از با ارزش ترین چرم های طبیعی در بازار جهانی است، این دو چرمی که گفته شد، فقط به خاطر زیبایی و اوکس بودن، ارزشمند شده اند.

چرم پوست شترمرغ

این چرمهای ارزشمند در بازار های جهانی، فقط توسط مرکز فروش چرم شترمرغ و کروکودیل برای خرید وجود دارد، چون این چرمها بدلیل تقاضا کمتر، سعی گشته تا در مراکز تخصصی تر برای خرید افراد مختلف مهیا گردد.

امروزه کشور ایران این توانایی را پیدا کرده تا بهترین کیفیت چرم شترمرغ در خاورمیانه،‌ آسیا و حتی اروپا ارائه بدهد،‌ البته از جهت اینکه توانایی بیشتری نسبت به آفریقا دارد بلکه از این لحاظ که قیمت مناسب تری داشته و کیفیت آن با آفریقا جنوبی برابری می کند،‌ اما محدودیت تامین در حجم عمده وجود دارد.

چرم پوست شترمرغ

چرم پوست شترمرغ در بازار ایران خیلی کم به فروش می رسد، چرا که قیمت خرید چرم شترمرغ،‌ به صورت قیمت جهانی است و تقریبا برای تولیدکنندگان چرم طبیعی صرفه اقتصادی زیادی به دلیل بالا بودن قیمت ندارد.

مرکز فروش چرم شترمرغ

تولیدکنندگان معتبر و متخصصی در امر تولید محصولات چرمی مشغول به فعالیت هستند و همیشه به خاطر اینکه یک کالا چرمی درجه طراحی و تولید نمایند، لازم دارند تا از چرم درجه یک شترمرغ استفاده کنند یا اینکه خواسته باشند محصولات ارزان تری داشته و به مشتری ارائه دهند نیازمند این هستند تا از چرم شترمرغ ارزان قیمت استفاده گردد.

مرکز فروش چرم شترمرغ

اما همیشه یک تولیدکننده محصولات چرم طبیعی یا دیگر کالا ها در تلاش هستند تا مرکز فروشی را انتخاب نمایند تا این دو پارامتر گفته شده را یعنی کیفیت و قیمت خرید ارزان را در کنار هم در بر داشته باشد.

یک مرکز فروش چرم شترمرغ باید همیشه بتواند تا تک تک نیازهای تولیدکننده ار در زمینه چرم طبیعی فراهم آورد که قیمت خرید چرم شترمرغ از اصلی ترین نکته ها در مراکز بشمار خواهد رفت که هر یک، توجه ویژه ای دارند.

در ضمن خیلی از افرادی که قصد خرید چرم شترمرغ را دارند علاقه ای به این دارند که با شرکتهایی همکاری نمایند که قدرتمند باشد، چرا که می توانند چرم شترمرغ را در حجم عمده هر ماه سفارش دهند و محدودیتی از بابت وحود نداشته باشد.

قیمت خرید چرم شترمرغ

از مهترین مسائلی که بحث در آن زیاد است قیمت خرید چرم شترمرغ هست که توسط مشتریان و کارخانه مورد بررسی واقع می شود.

قیمت خرید چرم شترمرغ

بعضی از مواقع مشتریان یا تاجران، شرکت و کارخانه چرم شترمرغ در مورد قیمت درک نمی کنند، زیرا چندین مورد در خصوص شرکت مطرح است:

 • قیمت مواد اولیه هر چند وقت یکبار تغییر می کند.
 • هزینه کارگر نیز بطور سالانه افزایش می یابد.
 • برخی از مواقع پرورش شترمرغ با مشکل روبه رو می گردد و باعث ایجاد کمبود پوست خام خواهد شد.
 • دستگاه و تجهیزات دباغی پوست خام هرچند مدت نیاز به تعمیر دارد.
 • هزینه آب، برق، گاز و موارد دیگر و در برخی مواقع هزینه اجاره کارخانه نیز وجود خواهد داشت.

اما با تمام موارد گفته شد، همیشه قیمت خرید چرم شترمرغ در ایران از قیمت جهانی بسیار ارزان تر بوده و توسط تاجران استقبال زیادی می گردد.

قیمت چرم
قیمت چرم

قیمت خرید چرم شترمرغ

با توجه به موارد گفته شد، بطور معمول توسط شرکت سعی می گردد تا قیمت نیز بسیار منصفانه تعیین شود تا هر تا جری با حداق سرمایه بتواند وارد پروسه صادرات چرم شترمرغ شود.

صادرات پوست و چرم شترمرغ

مدتی است که روند صادرات پوست و چرم شترمرغ روبه به افزایش قرار دارد و همین مورد موجب می شود تا ورودی پوست خام شترمرغ در کارخانه دباغی بیشتر گردد تا بتوان به سادگی میزان تقاضا را پوشش داد.

صادرات پوست شترمرغ
قیمت خرید چرم شترمرغ در مراکز فروش

اصلی ترین دلیل رشد صادرات پوست و چرم شترمرغ ایرانی به دیگر کشور ها، ارزان بودن قیمت خرید چرم شترمرغ در ایران است و دوم کیفیت جهانی این کالا می باشد.

صادرات چرم شترمرغ
صادرات پوست و چرم شترمرغ

همیشه سعی شده به گونه با بازار صادرات پوست شترمرغ برخورد گردد که با افزایش آن، تولید نیز به حد قابل توجهی تغییر و بیشتر شود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

پوست چرم طبیعی شترمرغ

صادرات پوست چرم طبیعی شترمرغ به ترکیه

پوست چرم طبیعی شترمرغ یکی از کالای ویژه برای صادرات به کشور هایی همچون ترکیه، …