خانه / قیمت چرم / قیمت چرم ساق پا شترمرغ در بازار
چرم ساق پا شترمرغ

قیمت چرم ساق پا شترمرغ در بازار

آیا از قیمت های چرم ساق پا شترمرغ در بازار اطلاع دارید؟ آیا می دانید در قیمت گذاری به این چرم ها و دیگر محصولات تولید شده از چرم های شترمرغ به چه مواردی توجه می کند و مهم ترین مورد کدام است؟

چرم ساق پا شترمرغ

شاید اغلب افراد تصور کنند که تنها از پوست بدن شترمرغ در تولید کردن انواع لباس ها و چرم های مختلف و اصل و طبیعی استفاده می کنند، اما بهتر است بدانید که از پوست ساق پای این پرنده نیز در تولید کردن انواع چرم های مختلف استفاده می کنند. چرمی که از این قسمت بدن پرنده تولید می گردد مانند چرم بدن باکیفیت است.

چرم ساق پا شترمرغ

چرم ساق پا شترمرغ

از چرم هایی که از بدن پرنده شترمرغ تولید می کنند در دوخت انواع لباس ها و پالتو های مختلف و بسیاری از موارد مختلف استفاده می کنند، اما به علت این که چرم به دست آمده از ساق پای این پرنده مساحت کم تری دارد در بخش هایی مانند تولید کردن کیف پول ها و… استفاده می کنند تا تولید کنندگان این وسایل مجبور باشند چندین تکه چرم را به هم بدوزند.

این نوع چرم ها مقاومت بسیار بالایی دارند که بخشی از آن ها را حتی به صورت رنگ آمیزی شده در بازار های مختلف به فروش می رسانند.

بسیاری از مشتری ها نوع رنگ آمیزی شده این چرم ها را خریداری می کنند و در کار های مختلف از ان ها استفاده می کنند که بسیار زیاد می باشد.

چرم ساق پا شترمرغ

قیمت چرم شترمرغ در بازار

قیمت هایی که برای چرم های به دست آمده از پوست پرنده شترمرغ در نظر گرفته می شود با توجه به قیمت های روز بازار های چرم فروشی می باشد که البته موارد مهم دیگری نیز در این قیمت ها تاثیر گذار هستند که می توان به موارد زیر اشاره کرد. یکی از این موارد این است که کیفیت محصولالت تولید شده در چه سطحی باشد.

یعنی اگر کیفیت این محصولات تولید شده بالا باشد قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته می شود نیز بالا تر خواهد بود. اما اگر کیفیت این محصولات تولید شده در سطح پایین باشد قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته می شود نیز پایین خواهد بود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عمده چرم شترمرغ و گوسفندی

قیمت چرم شترمرغ، گوسفندی و گاوی در بازار ایران چقدر است؟ خرید چرم بصورت عمده …