خانه / پوست خام / خریدار انواع چرم شترمرغ و پوست خام
خریدار انواع چرم شترمرغ

خریدار انواع چرم شترمرغ و پوست خام

خریدار انواع چرم شترمرغ و پوست خام در کشور بسیار بالا اسیت البته نه تنها در کشور بلکه مشتری های خارجی این چرم ها نیز بالا می باشد. شما نیز می توانید این چرم های تولید شده در کشور را خریداری کنید.

خریدار انواع چرم شترمرغ

سایت یکی از بهترین شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کند را به شما معرفی می کند و می توانید خرید های خود را از این شرکت انجام دهید.

قیمت هایی که برای این محصولات در این شرکت اعلام می شود با توجه به قیمت های روز می باشد. به این علت هم مشتری هایی که از این شرکت خریداری می کنند تعداد بسیار بالایی دارند. البته بهتر است بدانید که مشتری های خارجی این چرم ها نیز از کشور بسیار بالا می باشد.

خریدار انواع چرم شترمرغ

چرم شترمرغ و پوست خام

یکی از بهترین کارخانه هایی که در سطح خاورمیانه فعالیت می کند در کشور قرار دارد. این چرم های تولید شده در کشور کیفیت های بسیار بالایی دارند.

از این چرم ها در کشور های خارجی و هم چنین در داخل کشور نیز در تولید کردن انواع لباس ها و کیف و کفش های مختلف استفاده می کنند.

کیف و کفش های به دست آمده از این چرم ها کیفیت های بسیار بالایی دارند و عمر تمامی آن ها در سطح بالا می باشد چرا که این نوع چرم مقاوم است. به طوری که مقاومت چرم شترمرغ شش برابر مقاومت چرم به دست آمده از حیواناتی مانند گاو می باشد.

یکی از مهم ترین مراحلی که روی چرم های به دست آمده انجام می دهند کدام مرحله می باشد؟

خریدار انواع چرم شترمرغ

خریدار انواع چرم شترمرغ

شرکت های زیادی در کشور در این زمینه فعالیت می کنند. در کارخانه تولید چرم، عملیات زیادی را روی این چرم ها انجام می دهند است به چرم های طبیعی و اصل تبدیل گردند.

یکی از مهم ترین مراحلی که روی این چرم ها انجام می دهند مرحله دباغی می باشد. اگر این مرحله روی چرم ها انجام نگیرد کیفیت این چرم ها پایین تر می رود.

برخی از این چرم ها را در کارخانه در مرحله آخر رنگ آمیزی می کنند تا مشتری ها بسته به سلیقه خود نوعی از آن ها را انتخاب کنند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ

قیمت خرید چرم شترمرغ – مرکز فروش پوست

قیمت خرید چرم شترمرغ در مرکز فروش پوست یا چرمهای طبیعی بصورت فوت یا پا …