خانه / پوست شترمرغ / فروشنده پوست چرم خام شترمرغ درجه یک
پوست چرم خام شترمرغ

فروشنده پوست چرم خام شترمرغ درجه یک

آیا می دانید که فروشنده پوست چرم خام شترمرغ درجه یک در کشور در شهر های مختلف وجود دارد؟ آیا قصد خرید کردن از این فروشنده ها دارید که چرم ها را به صورت عمده با قیمت های ارزان تر خریداری کنید؟

پوست چرم خام شترمرغ

شترمرغ یکی از پرنده هایی می باشد که علاوه بر این که از پوست و چرم آن آن استفاده می کنند از گوشت آن نیز به فراوان استفاده می گردد و برای بدن بسیار مفید می باشد.

به این علت است که از این پرنده در انواع مراکز مختلف در کشور رشد و پرورش می دهند. اغلب نژاد هایی که پرنده را رشد و پروش می دهند از نژاد آفریقایی می باشد. شما نیز می توانید از این پرنده ها خریداری کنید و سپس از گوشت و پوست آن استفاده کنید.

چرم های تولید شده در کشور را از کدام مرکز می توان با قیمت ارزان خریداری کرد و سپس به فروش رساند؟

پوست چرم خام شترمرغ

پوست چرم خام شترمرغ

چرم های تولید شده از پرنده شترمرغ مانند گوشت آن در درجه اول میان چرم ها می باشد. به این علت مشتری های این چرم ها بسیار بالا می باشد.

یعنی تمامی مشتری های این محصول با یک خریداری کردن از مشتری های دائمی آن شده اند. افرادی که در زمینه خرید و فروش این چرم های تولید شده در کشور هستند و فعالیت می کنند درآمد های بسیار بالایی ار کسب می کند.

همان طور که در بخش های بالا گفته شده است شما نیز می توانید این چرم ها را به صورت عمده از این مرکز خریداری کنید و در این زمنیه فعالیت داشته باشید.

پوست چرم خام شترمرغ

فروشنده چرم شترمرغ

قیمت هایی که برای این چرم ها در نظر گرفته می شود با توجه به قیمت های روز بازار های چرم فروشی است. یعنی فروشنده های این چرم های تولید شده در کشور نمی توانند قیبمت های بالاتری را برای این محصولات اعلام کنند.

اگر شما نیز قصد خریداری این چرم ها را داشته باشید سایت مرکزی را معرفی می کند که می توانید خرید های خود را از این مرکز با قیمت های بسیار ارزان تر انجام دهید چرا که خرید و فروش ها در این مرکز به صورت عمده می باشد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت جهانی پوست شترمرغ

قیمت جهانی پوست شترمرغ

اغلب تولیدکنندگان و تاجران به دنبال این هستند که قیمت جهانی پوست شترمرغ و چرم …