خانه / چرم گاوی / بازار خرید چرم گاوی مبلی ایرانی

بازار خرید چرم گاوی مبلی ایرانی

خرید چرم گاوی مبلی را از مراکز اصلی فروش آنها در بازار ایران انجام دهید تا بدین طریق محصول ایرانی باکیفیت را با قیمتی مناسب در حجم مورد نیاز کارگاه خود به دست آورید.

خرید چرم گاوی مبلی

بازار چرم ایران

کارخانه های بسیاری در سراسر ایران اقدام به دباغی انواع پوست حیوانات می کنند و این محصولات را برای عرضه در بازار ایران و یا صادرات به کشورهای همسایه آماده می کنند.

ایران به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان چرم در جهان می باشد که چرم های تولیدی آن به عنوان باکیفیت ترین نوع در بازار شناخته می شود.

در بازار روز چرم در ایران می توان انواع چرم را به لحاظ کیفی و هم به لحاظ قیمت را یافت و از این رو است که هر خریداری می تواند بسته به نوع کارکردی که از یک چرم طبیعی انتظار دارد خرید خود را انجام دهد.

تولید انواع چرم نازک و با مقاومت بالا در کنار چرم های لطیف و انعطاف پذیر در تنوع رنگی بالا یکی از مزیت های وجود کارخانه های مختلف چرم سازی در ایران به شمار می آید که موجب شده هیچ خریداری دست خالی از این بازار خارج نشود.

برای خرید انواع چرم گاوی مبلی در طرح ها و رنگی بندی متنوع می توان به بازار خرید یا با پیدا کردن اصلی ترین مرکز فروش چرم خام انتخاب خود را انجام داد.

خرید چرم گاوی مبلی

خرید چرم گاوی مبلی

گاو از جمله حیوانات اهلی است که پرورش آن در ایران همواره انجام می شده است که تاکنون نیز این امر ادامه دارد این امر موجب شده تا شرایط مناسب برای دسترسی به پوست این حیوان برای تولید چرم ایجاد شود.

کارخانه های چرم سازی هر ساله حجم بالایی از پوست گاو را خریداری کرده و چرم گاوی را برای استفاده در مصارف مختلف تولید می کنند.

خرید چرم گاوی مبلی

یکی از مصارف چرم گاوی در صنعت مبل سازی است به همین دلیل چرم گاوی طبیعی در نوع مبلی تولید شده و برای فروش در بازار ارائه می شود. برای خرید چرم گاوی باید دقت کافی را به خرج داد تا چرم درجه یک را خریداری نمود.

به منظور دسترسی سهل و در کمترین زمان به مرکز فروش انواع چرم طبیعی از جمله چرم گاوی درجه یک مراکز فروش اینترنتی در طی چند سال اخیر راه اندازی شده اند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه و استثنایی چرم گاوی خام

فروش ویژه و استثنایی چرم گاوی خام برای مدت زمان محدودی در حال انجام است …