خانه / چرم شترمرغ / مراکز صادرات چرم شترمرغ خام ایرانی
صادرات چرم شترمرغ خام

مراکز صادرات چرم شترمرغ خام ایرانی

صادرات چرم شترمرغ خام درجه یک ایرانی توسط مراکزی که به منظور صادرات انواع چرم طبیعی تاسیس شده اند به صورت عمده و با قیمت مناسب انجام می گیرد.

صادرات چرم شترمرغ خام

مرکز تولید چرم شترمرغ

ایجاد ساز و کار تخصصی برای فرآوری و دباغی انواع چرم در کارخانه هایی که به این منظور در ایران تاسیس شده اند منجر به تولید بهترین نمونه چرم ها از پوست حیوانات شده است.

یکی از ویژه ترین تولیدات این گروه از کارخانه را می توان چرم طبیعی شترمرغ دانست که در کیفیتی متفاوت تولید شده اند و بستر فروش عمده در ایران و جهان را فراهم کرده اند.

پس از تولید انواع چرم طبیعی چگونگی توزیع آن در بازار اهمیت بسیاری می یابد زیرا که راهکار توزیع منجر می شود اجناس با قیمت بهتری به دست مشتری برسند که به همین دلیل مرکز توزیع چرم شترمرغ راه اندازی شده است.

مرکز فروش چرم با روش های متفاوتی اقدام به معرفی محصولات خود در بازار می کند که یکی از راه های مورد استفاده تاسیس سایت هایی است که برای فروش عمده ایجاد شده اند.

صادرات چرم شترمرغ خام

صادرات چرم شترمرغ خام

تمامی موادی که برای تولید انواع چرم طبیعی مورد نیاز است در داخل کشور موجود می باشد که این امر امکانی را فراهم کرده تا چرم هایی درجه یک و مطابق با معیارهای کیفی جهانی تولید شده و در بازار عرضه گردد.

روش های تخصصی به کار رفته برای تولید، آماده سازی انواع چرم طبیعی شترمرغ را نیز در کیفیتی متفاوت و بازار پسند ممکن کرده است. چرم طبیعی شترمرغ ایرانی به لحاظ کیفی در بازارهای جهانی شناخته شده است.

صادرات چرم شترمرغ خام

که به همین دلیل امکان صادرات عمده این نوع چرم به خوبی فراهم شده است. صادرات چرم شترمرغ خام در کیفیتی بالا هر ساله به کشورهای مختلف انجام می گیرد که با استقبال از سوی آنها مطرح شده است.

کیفیت چرم خام شترمرغ ایران همواره مورد قبول خریداران بوده است که سبب شده تا فروش آن در بازار بیش از هر نوع چرم دیگری که در سایر کشورها تولید شده است انجام گیرد. برای صادرات چرم می توان از شرکت های مختلف کمک گرفت.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ

قیمت خرید چرم شترمرغ – مرکز فروش پوست

قیمت خرید چرم شترمرغ در مرکز فروش پوست یا چرمهای طبیعی بصورت فوت یا پا …