خانه / چرم شترمرغ / بهترین کارخانه دباغی چرم شترمرغ در کشور
کارخانه دباغی چرم شترمرغ

بهترین کارخانه دباغی چرم شترمرغ در کشور

کارخانه دباغی چرم شترمرغ به عنوان اصلی ترین محور تولید و فروش انواع چرم طبیعی در کشور با بهره گیری از بهترین تجهیزات روز در این حوزه راه اندازی شده است.

اهمیت انجام صحیح مراحل دباغی را در عرضه چرم طبیعی شترمرغ درجه یک و باکیفیت نباید نادیده گرفت.

کارخانه دباغی چرم شترمرغ

مراحل دباغی چرم شترمرغ

زمانی که صحبت از فرآیند دباغی می شود منظور سلسله مراحلی است که در طی آنها پوست حیوانات به چرم های کاربردی در صنایع مختلف تبدیل می شود.

همانگونه که می دانید اعضای مختلف بدن حیوانات تحت تاثیر شرایط پس از مدتی شروع به پوسیدن می کند و این امر سبب می شود نتوان از آنها استفاده کرد. برای استفاده از پوست شترمرغ حتما باید مراحل دباغی و آماده سازی بر روی آن انجام گیرد تا در انتها محصولی قابل استفاده تولید شود.

در کارخانه دباغی چرم شترمرغ مراحل آن با جداسازی چرم به لحاظ کیفیت، برش بخش های اضافی، شستشو، قرارگیری در نمک تا مرحله آخر که رنگ آمیزی چرم می باشد با دقت بالا توسط کارگران ماهر انجام می گیرد.

بهترین کارخانه های دباغی چرم طبیعی شترمرغ در شهرهای ایران راه اندازی شده و این محصول را تولید می کنند.

کارخانه دباغی چرم شترمرغ

کارخانه دباغی چرم شترمرغ

در کارخانه دباغی چرم، سال ها است که فرآیند دباغی انواع چرم انجام می گیرد تا بتوان از دورریز پوست حیوانات جلوگیری کرده و آنها را به عنوان محصولی کاربردی در بازار داخلی و یا خارجی عرضه نمود. کیفیت انجام مراحل دباغی را نمی توان در امر آماده سازی انواع چرم برای عرضه در بازار نادیده گرفت.

کارخانه دباغی چرم شترمرغ

انجام اشتباه مراحل دباغی می تواند یک پوست باکیفیت را به چرم درجه چندم تبدیل کند که با قیمت ارزانی قابل عرضه در بازار باشد و از سوی دیگر دباغی اصولی منجر به عرضه محصولی مشتری پسند در بازار می شود.

از همین رو است که باید از بروزترین روش ها برای دباغی و آماده سازی چرم انواع حیوانات از جمله شترمرغ استفاده شود تا بهترین محصول در کیفیتی مشتری پسند برای عرضه در بازار روز چرم آماده شود تا بدین طریق کیفیت تولیدات چرمی نیز افزایش یابد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ

قیمت خرید چرم شترمرغ – مرکز فروش پوست

قیمت خرید چرم شترمرغ در مرکز فروش پوست یا چرمهای طبیعی بصورت فوت یا پا …